•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Arayanlar INFO Dizin ve
Arama Motoru
İstatistikler
Site Sayısı : 4
Kategori Sayısı : 0

Bakıcı

Bu kategori altında Yaşlı ve Hasta bakıcı arayanlar ve çocuk bakıcısı arayanlar için gerekli olan siteler yer alacaktır.

Konu ile ilgili genel bilgi: Günümüz koşullarında çalışan annelerin ve babaların en büyük sorunu çocuklarını teslim edebilecekleri, çocuğa bakacak ona şevkat gösterip, beslenme ve gelişimine yardımcı olacak bakıcılardır.
Ülkemizde malesef  yeterli eleman bulunmamakta, çoğu temizlikçilikten terfi etmiş kişiler çocuk bakıcılığı yapmaktadır. Aslına artık temizlik işlerine gitmek istemeyenler eleman arama firmalarına ve çocuk bakcısı arayanlara çocuk bakıcısı olduğunu söylemekte ve onları yanıltmaktadır.Çocuk bakıcısı arayanlar bir müddet sonra bu kişilerin bakıcı olmadığını anladıklarından, işlerine son vermektedir. 
Diğer taraftan kalite düşük olunca bir yerde uzun süreli çalışan bakıcı bulmak neredeyse imkansızdır. Bu durum aynı zamanda emlakçılıktan bozma tabir edebileceğimiz bakıcı tedarikçisi firmaların işine de yaramaktadır. Zira bakıcılardan ve bakıcı arayanlardan her seferinde aldıkları komisyon ücretleri onların işine yaramaktadır.
Çocuk bakıcısı arayanlar, bakıcının evini yaşadığı yeri görmeli, referanslarını muhakkak araştırmalı ve onlarla konuşmalıdırlar. Bakıcı işe başladıktan sonra mümkünse eve açık veya gizli kamera koyarak çocuğu ve bakıcının davranışlarını gözlemlemek de bir diğer çözümdür. Unutmayın bakıcı eve değil çocuğunuza bakacaktır. Bu itibarla bakıcı arayanların üzerinde duracakları en önemli konu ev işlerine değil çocuk ile ilgilenebilecek bakıcılar bulmaktır.

Yaşlı ve Hasta bakıcı arayanlar içinse en doğru tercih daha önce hastanelerde çalışan hasta bakıcılar veya özel hemşireler bulmaktır. Yatalak haldeki, bakacak kimsesi olmayanlar yaşlılar ve hastalar için bakıcı bulmak hiç de kolay değildir. Hasta bakıcı arayanlar bu işi yapacak kişiyi özenle seçmeli, bir hasta veya yaşlıya tahammül edebilecek mizaçta ve sakin kişileri seçmelidirler. Hasta bakıcı arayanların dikkat edeceği bir diğer konu da çalışan kişinin güvenli olup, olmadığıdır.

Aile yanlarına yatılı veya gündüzlü bakıcı, dadı, çocuk ve bebek bakıcısı, hasta bakıcı ve temizlikçi bayan hizmeti.
http://www.cocukbakimi.net
PageRank: 3/10
(Tıklanma: 299; Yorumlar: 0; Eklenme: Dec 22, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Bakıcılık hizmetleri veren ve bebek, çocuk, hasta ve yaşlı bakımı dalında iş arayanlara yönelik Koçyiğit danışmanlık firması.
http://www.kocyigitdanismanlik.com
PageRank: 2/10
(Tıklanma: 205; Yorumlar: 0; Eklenme: Dec 17, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Dilara danışmanlık hizmetleri tarafından yayınlanan dadı, hasta bakıcı ve yatılı eleman temini hakkındaki sitede bakıcılar ve ev elemanları konusundaki ilanlar bulunmaktadır. (İstanbul)
http://www.dadilar.com/
PageRank: 1/10
(Tıklanma: 164; Yorumlar: 0; Eklenme: Dec 7, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Bakıcı rehberi, Bebek bakıcısı ve Bebek bakımı, Çocuk bakıcısı ve Çocuk bakımı, dadı ve gündelikçiler. Evde Hasta bakımı, yatılı veya gündüzlü eleman, Hasta bakıcı ve Hasta bakımı.
http://www.bakiciburda.com
PageRank: 2/10
(Tıklanma: 405; Yorumlar: 0; Eklenme: Nov 27, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Sıralama : Alfabetik Tarih Rank Tıklanma    artan | azalan

ISP Özel Güvenlik