•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Arayanlar INFO Dizin ve
Arama Motoru
İstatistikler
Site Sayısı : 4
Kategori Sayısı : 0

Bayan

Bu kategoride SADECE Bayan arayanlar için siteler ve arkadaşlık siteleri yer alacaktır.

Erkeklerin çoğu son günlerde MSN'de ve internette bayan arkadaş aramakta ve bulmakta. Bayan arkadaş arayanların çoğu gerek işyerlerinde ve gerekse evlerinden internete bağlanarak kendine arkadaş, sevgili, partner, sohbet arkadaşı vs. bulmaya çalışmakta. Öncelikli amaç kız arkadaşlar ile sohbet etmek.

Peki bayan arayan erkekler, erkek arayan bayanlar kadar muhafazakar mı? Bunun yanıtı çoğu kez hayır! Bayan arkadaş arayan erkekler, genelde daha cesur. Üstelik bayan arayanların çoğu da evli. İşin kötü tarafı ise evliliklerini de saklıyorlar. Tabii bu duruma sıkça alışan bayanlar ise tedbiri elden bırakmıyorlar. Bu itibarla şahsi bilgilerin bu arkadaşlık sitelerinde veya sohbet sitelerinde gizli tutulması gerektiği de bir gerçek.

MSN'den başka bir yöntem ise SMS veya özel hatlar aracılığı ile bayan aramak. Ucuz olduğu için bayan arayanlar MSN kullanmayı tercih etseler de MSN yüzünden birçok kişinin başının derde girdiğini söylemekte fayda var. Dikkat: MSN'de sizden kontör, para vs. maddi veya manevi menfaat bekleyenler var ise derhal MSN'de engelleyin, sohbeti kesin!

İstanbul'da nefes koçu arayanlar için nefes koçluğu uzmanına ait web sayfası. Özellikle kadınların çok ilgilendiği ve popüler bir sipiritüel nefes hocası (bayan).
http://www.istanbulnefeskocu.com
PageRank: Mümkün değil
(Tıklanma: 0; Yorumlar: 0; Eklenme: May 31, 2014) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Özel şoför arayan bayanlar ile ilgili ilanlar (Jooble).
http://tr.jooble.org/i%C5%9F-ilanlar%C4%B1-bayana-%C3%B6zel-%C5%9F%C3%B6f%C3%B6r-acil
PageRank: Mümkün değil
(Tıklanma: 6; Yorumlar: 0; Eklenme: Apr 20, 2014) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Sihirli kadın sitesi, tüm kadınları ilgilendiren makaleler, bilimsel incelemeler, yazılar ve kadın haberleri yayınlayan portal.
http://www.sihirlikadin.com
PageRank: Mümkün değil
(Tıklanma: 1; Yorumlar: 0; Eklenme: Aug 25, 2013) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Ebrulim.net sitesi ücretsiz bayan arkadaş portalı. Özel Mesaj bölümü bayanların güvenliği nedeni ile sadece kayıtlı kullanıcılara açık olup, siteye kayıt olarak bayanların mesajlarını okuyabilir ve onlara mesaj atıp arkadaşlık teklif edebilirsiniz.
http://www.ebrulim.net/bedava/bayan-arkadas.html
PageRank: 0/10
(Tıklanma: 129; Yorumlar: 0; Eklenme: Mar 28, 2009) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Sıralama : Alfabetik Tarih Rank Tıklanma    artan | azalan

ISP Özel Güvenlik