•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Arayanlar INFO Dizin ve
Arama Motoru
İstatistikler
Site Sayısı : 4
Kategori Sayısı : 0

Emlak

Bu kategoride ev, daire, yazlık, villa, arsa vs. satılık ve kiralık emlak arayanlar için gerekli siteler yer almaktadır.
Web'de Son günlerde artan ilan sitelerinin etkisini gören emlakçılar da interneti de kullanmaya başlamış, online olarak kiralık emlak veya satılık emlak arayanlara bu yolla da ulaşmışlardır. Neredeyse tüm emlak arayanları buluşturan ücretsiz emlak siteleri ve emlakçı portalları çığ gibi büyüyor. Hergün yeni yeni siteler açılması bu sektörün artık portföyünü internette rahatlıkla tanıtabilmesi ve pazarlamasının kolaylığının bir neticesi. Emlak arayanlar bu web sitelerine girerek, görüntülü ve resimli ilanlara, satın almak veya kiralamak istedikleri ev, arsa, yazlık konut, daire, villa gibi emlakları süzgeçten geçirip, en azından emlak fiyatları hakkında bilgiler edinmekte.

Günümüz emlakçıları daha uzun süre emlak arayanlar için webdeki yerlerini almaya devam edecekler, yeni yeni siteler ve portallar açacaklar gibi görünüyor. Artık internet, ucuz hatta ücretsiz emlak ilanları yayınlayarak gazeteleri çoktan sollamış görünmekte. Teknolojinin farkında olan büyük emlak firmaları şimdiden yatırımlarını bu yönde yapmış ve internet portföylerini oluşturmuş durumdalar.

Kiralık emlak ve kiralık ev arayanlar için tasarlanmış bulunan ilan sitesinde, kiralık ev ilanları bulmak ve ilan vermek mümkün.
http://www.kiralik-emlak.net
PageRank: 2/10
(Tıklanma: 6; Yorumlar: 0; Eklenme: Mar 28, 2009) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Satılık emlak arayanlar için veya satılık emlak ilanı vermek isteyenler için bir ilan sitesi.
http://www.satilik-emlak.net
PageRank: 2/10
(Tıklanma: 18; Yorumlar: 0; Eklenme: Mar 28, 2009) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Sahibinden Istanbul emlak ofislerinden satılık kiralık daire ev arsa gayrimenkul ilanları.
http://www.erdogduemlak.com
PageRank: 4/10
(Tıklanma: 9; Yorumlar: 0; Eklenme: Nov 19, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
FEDERAL EMLAK , Kocaeli ve çevresinde faaliyet gösteren, uzman ve güvenilir kadrosu, kurumsal ve ciddi partnerleri ile yurt içi veya yurt dışından gelen tüm müşteri taleplerini, en kısa zamanda karşılayabilecek alt yapı ve teknolojilere sahip bir kuruluştur.
http://www.federalemlakofisi.com
PageRank: 3/10
(Tıklanma: 4; Yorumlar: 0; Eklenme: Nov 12, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Sıralama : Alfabetik Tarih Rank Tıklanma    artan | azalan

ISP Özel Güvenlik