•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Arayanlar INFO Dizin ve
Arama Motoru
İstatistikler
Site Sayısı : 6
Kategori Sayısı : 0

İşçi

Bu bölümde sadece işçi arayanlar için bilgiler ve linkler bulunacaktır.
İster kalifiye isterse vasıfsız işçi bulmak isteyenler, çalıştırmak istedikleri iş kollarına göre çeşitli gazeteler ve internet sitelerinin iş ve işçi arayanlar ilanları bölümlerine ilan verirler.

İnternette işçi arayanlara dair ilanların yayınlandığı güncel ve yeni kariyer ve iş bulma siteleri sıklıkla bulunmaktadır. Bu sitelerde işçi arayanların firmalarının hangi bölümlerine, hangi meslekten ve hangi pozisyona işçi aradıklarına dair ilanları, verecekleri ücret, çalışma şartları, iş arayanda aradıkları özellikler, işverenin çalışma adresi ve diğer bilgiler bulunur. Bu şekilde iş arayan da işçi arayanlar da en acil bir şekilde istediği elaman ve işçiye kavuşabilmektedir. Bu tip sitelerin bir kısmı ücretli bir kısmı ise ücretsiz olup, herhangi bir maddi karşılık beklemezler.

Hangi departmana işçi arıyorsanız firmanızda çalışmak isteyen işçi adaylarının CV (resimli CV'ler de mevcuttur) gönderilebilmesinin mümkün olduğu internet sitelerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Böylelikle başvuruda bulunanlara dair bilgileri önceden öğrendiğinizden gereksiz iş görüşmelerine neden olmamış olursunuz. Ayrıca bu yöntem gazete ilanlarına göre çok daha ucuz bir maliyet ile firmanızın bütçesini sarsmaz. 

Grafikerlik işi arayanlar için grafiker ilanları (sabah sarı sayfalar) sitesi.
http://www.sabah.com.tr/ilan/eleman_arayanlar/grafiker
PageRank: Mümkün değil
(Tıklanma: 0; Yorumlar: 0; Eklenme: May 31, 2014) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Yazarlık ilanları (indeed.com) sitesinde makale yazarlığı yapılabilecek iş olanakları bulunuyor.
http://tr.indeed.com/Yazar-jobs
PageRank: Mümkün değil
(Tıklanma: 2; Yorumlar: 0; Eklenme: May 26, 2014) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
İllere göre tercümanlık yapanlar ve çevirmenlik siteleri.
http://www.e-tercumanlar.com
PageRank: Mümkün değil
(Tıklanma: 2; Yorumlar: 0; Eklenme: Apr 21, 2014) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Careerjet istihdam için arama yapan bir iş arama motorudur. Bu sayede internet üzerindeki bütün iş ilanlarını bularak kullanıcıları farklı sitelerde iş arama derdinden kurtarıp maksimum fayda sağlar.
http://www.careerjet.com.tr
PageRank: 5/10
(Tıklanma: 49; Yorumlar: 0; Eklenme: Mar 26, 2009) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
İş ve Eleman Aramanın En Güvenilir Yolu. Her sektörden iş ilanlarının yayınlandığı adayların iş, firmaların eleman bulduğu insan kaynakları ve kariyer sitesi.
http://www.secretcv.com
PageRank: 6/10
(Tıklanma: 57; Yorumlar: 0; Eklenme: Dec 7, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Kariyer.NET sitesi özellikle işçi arayanlar tarafından rağbet gösterilen son derece kaliteli bir iş ilanı portalıdır. İşçi arayan firmalar kariyer net üyesi olarak tek veya dönemsel ilanlarını yayınlayabilmektedirler. Kariyer net daha çok kalifiye personel arayan firmalar tarafından kullanılmaktadır. Türkiye’nin seçkin 19.500'ü aşkın işvereni, günlük 3500'e yakın iş fırsatıyla elinizin altında olduğu gibi sadece bir kez özgeçmiş (CV) oluşturarak tüm firmalara başvuru yapma şansı bulunmaktadır.
http://www.kariyer.net
PageRank: 6/10
(Tıklanma: 87; Yorumlar: 0; Eklenme: Dec 7, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Sıralama : Alfabetik Tarih Rank Tıklanma    artan | azalan

ISP Özel Güvenlik