•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Arayanlar INFO Dizin ve
Arama Motoru
İstatistikler
Site Sayısı : 2
Kategori Sayısı : 0

Kurye

Bilindiği üzere kuryeler, hafif eşyaları bir adresten adrese taşıyan küçük taşımacılardır. Bugün için daha çok büyük şehirlerde görülen motorize kuryeler (moto kurye) sıkça yaygın olup, büyük kargo şirketleri daha çok şehirlerarası dağıtım yaparlar. Moto kuryeler ise çoğunlukla şehir içi dağıtım yapar, hızlı ve ucuz bir ücret mukabiline emanetlerinizi alıcılarına gönderirler.

Kurye arayanlar genellikle kurye hizmetleri veren servislere müracaat ederek eşyalarını, değerli evraklarını en hızlı, en güvenilir şekilde göndermek imkanını bulabilecekleri kurye siteleri bolca mevcuttur. Bu Sayfanın altında internetteki kurye firmalarını listeleyeceğiz.

Kurye hizmetleri veren bu sitelerin çoğunda kurye arayanlar için iletilerinin durumu, nerede oldukları, ne zaman teslim edildiklerine dair bilgiler sunan kurye takip sistemleri ile donatılmış olduklarını görmekteyiz. Teknolojinin bu alanda da devreye girmesi ile artık sanırız ki yavaş ve demode kalan postacılığın yerini özel kuryeler aldı...

Peki bu özel kuryeler kimlerdir, kimler kurye olabilir? Genellikle motorize kuryelik sözkonusu olduğundan öncelikle motorsiklet ehliyeti olanlar tercih edilmektedir. Bunun dışında şirketlerinde çalıştırmak için kurye arayanlar için bir diğer önemli husus güvenliktir. Yani çalışacak elemanın güvenilir olup olmadığıdır. Güvenlik soruşturmasından geçemeyen şahıslar kabul edilmemektedir.

Özel P1 taşıma belgesine sahip MSM kurye Türkiye'de uluslararası ve yurt içi hizmet veren seçkin kargo firmalarıyla yapmış olduğu brokerlik anlaşmaları ile Türkiye'nin her yerine 24-48 saat arasında evrak ve paket gönderimi yapmaktadır.Teslimat ücretleri, paket hacmine ve gideceği yere göre değişmektedir. MSM Kurye kargonuzu, yakın (200 km'ye kadar) ve kısa (201-600 km arası) mesafelere 24 saat içinde; orta (601-1000 km arası) ve uzun (1000 km'den yukarı) mesafelere ise 48 saat içinde teslim ediyor. MSM motorlu kurye evrakları adresten teslim alarak ,eğer isterseniz teslimat sonrası teslim edildi bilgilerini sunabilen bir kurye firması.
http://www.msmkurye.com
PageRank: 2/10
(Tıklanma: 17; Yorumlar: 0; Eklenme: Dec 7, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
İstanbul şehir içi ve yakın illere 7/24 Acil Moto Kurye hizmetleri.
http://www.www.sehiricikurye.com
PageRank: 0/10
(Tıklanma: 17; Yorumlar: 0; Eklenme: Dec 7, 2008) Site Bilgileri Bozuk link ihbarı
Sıralama : Alfabetik Tarih Rank Tıklanma    artan | azalan

ISP Özel Güvenlik